Paslanmaz Korkuluk - Paslanmaz korkuluk Fiyatları ve Modelleri

Paslanmaz Korkuluk Özellikleri

Paslanmaz korkuluk denildiğinde akla gelen ilk özellik sağlamlıktır. Paslanmaz çelikten imal edilen paslanmaz korkuluklar alüminyum ve ahşap korkuluklarla mukayese edilemeyecek kadar sağlamdır. Diğer bilinen paslanmaz korkuluk özelliği ise kalıcılığıdır.

Montajının yapıldığı günden itibaren kendine özgü görünümünü uzun yıllar muhafaza ettirir. Hava koşulları (yağmur, kar veya aşırı sıcaklıklardan) etkilenmediği gibi görünümünde dahi en ufak bir deformasyon olmaz. Paslanmaz korkulukların tüm bağlantı aparatları yine paslanmaz çelikten uygun şekilde kullanılır. Paslanmaz çeliğin kendine has bir metalik rengi olduğundan  ve bu görüntüsü kalıcı olduğundan boya gerektirmez.

paslanmaz korkuluk

Paslanmaz Korkuluk Modelleri

Paslanmaz korkuluk modelleri en az diğer korkuluk modelleri kadar çok sayıda üretilebilir. Bunun nedeni paslanmaz çeliğin kaynak, kesme, bükme işlemlerinin kolaylıkla yapılabilmesi ve sonrasında temizleme işleminin mümkün olmasıdır. Bu korkuluklar müşterinin kendi tasarladığı eşi benzeri olmayan yeni bir model bile olabilir.

Paslanmaz korkuluklarla en çok tercih edilen model camlı korkuluk modelleridir. İki modern uygulama paslanmaz çelik ve camın muhteşem uyumuyla elde edilen görüntü muazzamdır. Paslanamaz çeliğin ahşap ile uyumu da es geçilmemelidir. Genellikle paslanmaz çelik korkuluk ve ahşap üt küpeşte şeklinde tercih edilen bu model göz doldurmaktadır. Standart olarak paslanmaz korkuluklar 32mm veya 48mm çaplı dikmeler, 51mm çaplı tutunma küpeştesi, 16mm çapında 3 adet ara kayıt modeliyle hem uygun fiyat hem de sade görünümüyle çokça tercih edilir.

Paslanmaz Korkuluk Birim Fiyatları

Paslanmaz korkuluk fiyatları alüminyum ve diğer metal korkuluklar göz önüne alındığında bir miktar yüksek gelebilir. Ancak paslanmaz korkulukların kullanım ömrü ve sağlam duruşu diğer korkuluklardan o kadar yüksektir ki ödenen parayı sonuna kadar hak eder. Daha düşük fiyatlara daha düşük kaliteli ve zamanla bozulabilecek bir ürün satın almaktansa bir kere ödeyip uzun yıllar aynı kalan ürünü kullanmak daha mantıklıdır.

Önceleri maliyetli bulunup pek tercih edilmeyen paslanmaz korkulukların yerine diğer korkuluk çeşitleri kullanılıyordu. Buda az bilinen bir ürünün bulunabilirliği sorun olduğundan fiyatının daha da artmasına neden olabiliyordu. Ancak günümüzde kalitesinin farkına varıldığından bolca tercih edilmektedir. Bununla beraber sektördeki payının artmasıyla fiyatı da rekabet nedeniyle neredeyse diğer korkuluklarla aynı fiyatlara gerilemiştir.

Paslanmaz Korkuluk İstanbul

Paslanmaz korkuluk montajlarımızın büyük bir bölümü İstanbul ve çevresine yapmaktayız. Büyük küçük demeden bütün projelere keşif hizmeti sunup fiyat veriyoruz. İstanbul Anadolu Yakasında bulunan firmamız İstanbul Avrupa Yakasına da hizmet vermektedir. Bunun yanında çevre iller dede benzer fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Detaylı bilgi almak ve tüm siparişleriniz için bizi arayabilir, dilerseniz whatsapp ve mail yoluyla fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Standart Paslanmaz korkuluk

 • 51mm paslanmaz çelik üst küpeşte
 • 32mm paslanmaz çelik dikmeler
 • 16mm paslanmaz çelik ara kayırlar (3adet)
 • Parlak ya da satine metal yüzeyi
 • 90cm yerden yükseklik ölçüsü
 • Zemin mermer üzeri epoksi ile montaj
 • Birleşim yerleri kaynak ve bilezik

Fiyat 155tl

ÖRNEK MODELİ İNCELE

Camlı Paslanmaz korkuluk

 • Üst küpeşte: 51 mm paslanmaz krom çelik
 • Dikmeler: 32mm paslanmaz krom çelik
 • Camlar: 4+4mm lamine şeffaf cam
 • Paslanmaz çelik bağlantı aksesuarları
 • Toplam yükseklik: 90cm
 • Birleşim noktaları kaynak ve bilezikli

Fiyat 275tl

ÖRNEK MODELİ İNCELE

Dikey Çubuklu Paslanmaz Korkuluk

 • Üst küpeşte: 51 mm paslanmaz 
 • Dikmeler: 32mm paslanmaz
 • Yatay ara kayıtlar 2adet
 • Dikey ara kayıtlar (15cm de bir)
 • Toplam yükseklik: 90cm
 • Birleşim noktaları kaynak ve bilezikli
 • Satine yada parlak yüzey seçeneği

Fiyat 195tl

ÖRNEK MODELİ İNCELE

 
 

Paslanmaz Korkuluk Projeleri

loading

Adalar paslanmaz korkuluk, Arnavutköy paslanmaz korkuluk, Ataşehir paslanmaz korkuluk, Avcılar paslanmaz korkuluk, Bağcılar paslanmaz korkuluk, Bahçelievler paslanmaz korkuluk, Bakırköy paslanmaz korkuluk, Başakşehir paslanmaz korkuluk, Bayrampaşa paslanmaz korkuluk, Beşiktaş paslanmaz korkuluk, Beylikdüzü paslanmaz korkuluk, Beyoğlu paslanmaz korkuluk, Büyükçekmece paslanmaz korkuluk, Beykoz paslanmaz korkuluk, Çatalca paslanmaz korkuluk, Çekmeköy paslanmaz korkuluk, Esenler paslanmaz korkuluk, Esenyurt paslanmaz korkuluk, Eyüp paslanmaz korkuluk, Fatih paslanmaz korkuluk, Gaziosmanpaşa paslanmaz korkuluk, Güngören paslanmaz korkuluk, Kadıköy paslanmaz korkuluk, Kağıthane paslanmaz korkuluk, Kartal paslanmaz korkuluk, Küçükçekmece paslanmaz korkuluk, Maltepe paslanmaz korkuluk, Pendik paslanmaz korkuluk, Sancaktepe paslanmaz korkuluk, Sarıyer paslanmaz korkuluk, Silivri paslanmaz korkuluk, Sultanbeyli paslanmaz korkuluk, Sultangazi paslanmaz korkuluk, Şile paslanmaz korkuluk, Şişli paslanmaz korkuluk, Tuzla paslanmaz korkuluk, Ümraniye paslanmaz korkuluk, Üsküdar paslanmaz korkuluk, Zeytinburnu paslanmaz korkuluk