Kapat
PASLANMAZ KAPI

Genelde bina giriş kapıları için uygun. Hem görsel hemde sağlamlık açısından avantajlı olması nedeniyle oldukça fazla tercih edilir. Paslanmaz kapi modelleri Paslanmaz kapıların ferforje kapılar gibi birçok modeli üretilebilir. Bu Modeller müşterinin isteği doğrultusunda şekillendirilir

detayları incele
Paslanmaz Kapı 30
cam korkuluk
CAM KORKULUK

Cam korkuluk modern merdiven ve balkonlar için vazgeçilmez olmuş durumdadır. Camdan korkuluklar sayesinde balkon manzaranız dan ödün vermeden güvenlik sağlayabilirsiniz. Merdiven ve balkonlarda kullanılan camlar temperli ve lamine olduğundan son derece dayanıklıdır.

detayları incele
PASLANMAZ KORKULUK

Paslanmaz korkuluk en büyük özellikleri; dayanıklı olması, uzun ömürlü olması, estetik görünümü ve cam, ahşap gibi ürünlerle beraber kullanılabilmesidir. Ayrıca krom korkuluklar ısıya, paslanmaya ve diğer dış etkenlere karşı oldukça dayanıklı olduğu için hem dış hem de iç mekanlarda oldukça sık kullanılır.

detayları incele
paslanmaz korkuluk 62
paslanmaz sundurma 32
Paslanmaz Sundurma

Cam sundurma; genellikle binaların giriş kapılarının üzerine monte edilir. Kullanım amacı binaya giriş çıkış sırasında kapıda bekleyen veya kapı önünde durmak isteyen kişileri yağış ve güneş gibi dış etkenlerden korumaktır.

detayları incele
ALÜMİNYUM KORKULUK

Alüminyum küpeşte günümüzde en çok tercih edilen merdiven korkuluğu modellerindendir. Gerek fiyat gerekse estetik açıdan uygun olmasının yanı sıra paslanmaya dayanıklı olması ve hızlı takılır sökülür olması da çok rağbet görme sebeplerindendir.

detayları incele
alüminyum korkuluk
Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 4 Ortalama: 4.8]