Cam Korkuluk

Cam korkuluk modern merdiven ve balkonlar için vazgeçilmez olmuş durumdadır. Camdan korkuluklar sayesinde balkon manzaranız dan ödün vermeden güvenlik sağlayabilirsiniz. Merdiven ve balkonlarda kullanılan camlar temperli ve lamine olduğundan son derece dayanıklıdır.

cam korkuluk

Detayları incele
Cam Korkuluk

Paslanmaz Korkuluk

Paslanmaz korkuluk denildiğinde akla gelen ilk özellik sağlamlıktır. Paslanmaz çelikten imal edilen paslanmaz korkuluklar alüminyum ve ahşap korkuluklarla mukayese edilemeyecek kadar sağlamdır. Diğer bilinen paslanmaz korkuluk özelliği ise kalıcılığıdır.

paslanmaz korkuluk

Detayları incele
Paslanmaz Korkuluk

Paslanmaz Kapı

Genelde bina giriş kapıları için uygun. Hem görsel hemde sağlamlık açısından avantajlı olması nedeniyle oldukça fazla tercih edilir. Paslanmaz kapi modelleri Paslanmaz kapıların ferforje kapılar gibi birçok modeli üretilebilir. Bu Modeller müşterinin isteği doğrultusunda şekillendirilir

paslanmaz kapı

Detayları incele
Paslanmaz Kapı

Alüminyum Korkuluk

Alüminyum korkuluk apartmanlarda en çok tercih edilen korkuluk sistemidir. Bunun en temel sebepleri hızlı kurulumu ve fiyat bakınından uygunluğudur. Yüksek metrajlı alanlarda kullanılmasının sebebi de budur. Alüminyum küpeşte sistemleri ara kayıtlı ve camlı olarak kullanılabilir. Birçok farklı model ve renk seçenekleri mevcuttur.

alüminyum korkuluk

Detayları incele
Alüminyum Korkuluk

Paslanmaz Saçak

Cam sundurma; genellikle binaların giriş kapılarının üzerine monte edilir. Kullanım amacı binaya giriş çıkış sırasında kapıda bekleyen veya kapı önünde durmak isteyen kişileri yağış ve güneş gibi dış etkenlerden korumaktır.

paslanmaz saçak

Detayları incele
Paslanmaz Saçak